dailyartpl

Odkąd wypuściliśmy naszą aplikację DailyArt, co chwilę spotykaliśmy się z pytaniem: a kiedy wersja po polsku? Po prawie dwóch lat od premiery zdecydowaliśmy się na ten krok i wypuściliśmy całkowicie nową aplikację: DailyArt PL.

Chcesz wiedzieć kim jest naga kobieta z “Szału” Podkowińskiego, dlaczego cały Kraków po kryjomu wyśmiewał Wyspiańskiego i jakimi specyfikami (nie do końca legalnymi) proces twórczy wspomagał Witkacy? DailyArt PL to aplikacja dla Ciebie.

Dzięki DailyArt PL regularnie (dwa razy w tygodniu, w środy i w niedziele) otrzymasz na swojego iPhone’a lub iPada jedno dzieło sztuki polskiej wraz z krótką historią na jego temat. Nie będzie to nudny katalogowy opis, ale opowieść, która zapadnie Ci w pamięć. W końcu historia sztuki jest pełna tajemnic, ludzkich dramatów i namiętności. DailyArt PL to całkowicie darmowa aplikacja przeznaczona dla każdego, kto interesuje się sztuką i kulturą – w tym także dla uczniów, którzy chcieliby zabłysnąć na lekcjach polskiego, historii i wiedzy o kulturze.

DailyArt PL zostało stworzone we współpracy z firmą RCS, Apple Solution Expert w Edukacji.

DailyArt PL na iPhone’y i iPady można ściągnąć za darmo z App Store’a.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInBuffer this pageEmail this to someone

Proszę zostaw komentarz...