metamuzeum_01

Zapraszamy na trzecie krakowskie spotkanie muzealników metamuzeum w środę, 26-go listopada w Artefakt Cafe.

W środę, 26-go listopada o godzinie 19:00 w klubokawiarni Artefakt Cafe na ulicy Dajwór 3 odbędzie się trzecie krakowskie spotkanie muzealników metamuzeum. Metamuzeum jest inicjatywą przeznaczoną dla pracowników muzeów, galerii oraz innych instytucji kultury, która ma na celu szerzenie wiedzy o nowinkach, trendach i ciekawych projektach z branży oraz integrację samego środowiska.

Spotkania metamuzeum mają mieć nieformalny charakter i są otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Po dwóch prezentacjach (trwających maksimum 15 minut) wygłaszanych przez pracowników muzeów lub specjalistów z różnych dziedzin (marketing, social media, zarządzanie, projektowanie wystaw etc.) oraz dyskusji uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać się i porozmawiać w swobodnej i niezobowiązującej atmosferze.

Gośćmi tej edycji będzie Martyna Tarnawska ze Sztuka SMART, która opowie o raporcie dotyczącym TOP 10 krakowskich muzeów w social media oraz Magda Strzelecka z Cricoteki, która będzie mowić o otwarciu instytucji i towarzyszących mu wydarzeniach.

Metamuzeum odbywa się regularnie w krakowskich i warszawskich klubokawiarniach. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zapraszamy wszystkich, nie tylko pracowników muzeów. Więcej informacji na wydarzeniu można znaleźć na Facebooku: www.facebook.com/metamuzeum i stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/842227115821452/

Krakowskie Metamuzeum organizowane jest we współpracy z Małopolskim Instytutem Kultury.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInBuffer this pageEmail this to someone

Proszę zostaw komentarz...